DTS180067SUDC-Z6N CUI
  • Part Number: DTS180067SUDC-Z6N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F