DTS240050SUDC-P6P CUI
  • Part Number: DTS240050SUDC-P6P
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X