DTS240100UDC-P5P-TK CUI
  • Part Number: DTS240100UDC-P5P-TK
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about DTS240100UDC-P5P-TK CUI
    DTS240100UDC-P5P-TK CUI
    DTS240100UDC-P5P-TK is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. DTS240100UDC-P5P-TK is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"