EMMA150100-P6P-IC CUI
  • Part Number: EMMA150100-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EMMA150100-P6P-IC CUI
    EMMA150100-P6P-IC CUI
    EMMA150100-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EMMA150100-P6P-IC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE