EMMA240063-P5RP-IC CUI
  • Part Number: EMMA240063-P5RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EMMA240063-P5RP-IC CUI
    EMMA240063-P5RP-IC CUI
    EMMA240063-P5RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EMMA240063-P5RP-IC is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"