EMSA120050-P6RP-SZ CUI
  • Part Number: EMSA120050-P6RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EMSA120050-P6RP-SZ CUI
    EMSA120050-P6RP-SZ CUI
    EMSA120050-P6RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EMSA120050-P6RP-SZ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM