EPS150160U-P5P-KH CUI
  • Part Number: EPS150160U-P5P-KH
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about EPS150160U-P5P-KH CUI
    EPS150160U-P5P-KH CUI
    EPS150160U-P5P-KH is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EPS150160U-P5P-KH is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM