EPSA120100U-P5P-EJ CUI
  • Part Number: EPSA120100U-P5P-EJ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 4,508
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EPSA120100U-P5P-EJ CUI
    EPSA120100U-P5P-EJ CUI
    EPSA120100U-P5P-EJ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EPSA120100U-P5P-EJ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE