EPSA120100U-P5RP-EJ CUI
  • Part Number: EPSA120100U-P5RP-EJ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 1,378
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EPSA120100U-P5RP-EJ CUI
    EPSA120100U-P5RP-EJ CUI
    EPSA120100U-P5RP-EJ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. EPSA120100U-P5RP-EJ is described as AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP