ETMA120250UD-P5RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA120250UD-P5RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA120250UD-P5RP-IC CUI
    ETMA120250UD-P5RP-IC CUI
    ETMA120250UD-P5RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA120250UD-P5RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA