ETMA150200UD-P6RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA150200UD-P6RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA150200UD-P6RP-IC CUI
    ETMA150200UD-P6RP-IC CUI
    ETMA150200UD-P6RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA150200UD-P6RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT