ETMA1601250UC-P51-WP CUI
  • Part Number: ETMA1601250UC-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 16V 200W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA1601250UC-P51-WP CUI
    ETMA1601250UC-P51-WP CUI
    ETMA1601250UC-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA1601250UC-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 16V 200W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)