ETMA180165UD-P6P-IC CUI
  • Part Number: ETMA180165UD-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA180165UD-P6P-IC CUI
    ETMA180165UD-P6P-IC CUI
    ETMA180165UD-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA180165UD-P6P-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 30W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"