ETMA2001000UC-P51-WP CUI
  • Part Number: ETMA2001000UC-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 200W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA2001000UC-P51-WP CUI
    ETMA2001000UC-P51-WP CUI
    ETMA2001000UC-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA2001000UC-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 200W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V