ETMA360166UD-P6RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA360166UD-P6RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA360166UD-P6RP-IC CUI
    ETMA360166UD-P6RP-IC CUI
    ETMA360166UD-P6RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA360166UD-P6RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE