ETMA480125UD-P6P-IC CUI
  • Part Number: ETMA480125UD-P6P-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA480125UD-P6P-IC CUI
    ETMA480125UD-P6P-IC CUI
    ETMA480125UD-P6P-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA480125UD-P6P-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"