ETMA480125UD-P6RP-IC CUI
  • Part Number: ETMA480125UD-P6RP-IC
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETMA480125UD-P6RP-IC CUI
    ETMA480125UD-P6RP-IC CUI
    ETMA480125UD-P6RP-IC is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETMA480125UD-P6RP-IC is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"