ETS1201000U-P51-ET CUI
  • Part Number: ETS1201000U-P51-ET
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS1201000U-P51-ET CUI
    ETS1201000U-P51-ET CUI
    ETS1201000U-P51-ET is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS1201000U-P51-ET is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE