ETS120200UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS120200UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS120200UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120200UTC-P5P-SZ CUI
    ETS120200UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS120200UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE