ETS135890U-P51-ET CUI
  • Part Number: ETS135890U-P51-ET
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 120W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS135890U-P51-ET CUI
    ETS135890U-P51-ET CUI
    ETS135890U-P51-ET is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS135890U-P51-ET is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 120W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM