ETS150270UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS150270UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS150270UTC-P5P-SZ CUI
    ETS150270UTC-P5P-SZ CUI
    ETS150270UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS150270UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)