ETS150400UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS150400UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS150400UTC-P5P-SZ CUI
    ETS150400UTC-P5P-SZ CUI
    ETS150400UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS150400UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V