ETS190315UTC-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETS190315UTC-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS190315UTC-P5P-SZ CUI
    ETS190315UTC-P5P-SZ CUI
    ETS190315UTC-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS190315UTC-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"