ETS200710U-P51-ET CUI
  • Part Number: ETS200710U-P51-ET
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 142W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETS200710U-P51-ET CUI
    ETS200710U-P51-ET CUI
    ETS200710U-P51-ET is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETS200710U-P51-ET is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 142W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM