ETSA1201167U-P51-WP CUI
  • Part Number: ETSA1201167U-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA1201167U-P51-WP CUI
    ETSA1201167U-P51-WP CUI
    ETSA1201167U-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA1201167U-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"