ETSA150120U-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA150120U-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 558
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA150120U-P5P-SZ CUI
    ETSA150120U-P5P-SZ CUI
    ETSA150120U-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA150120U-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM