ETSA1609380UC-P51-WP CUI
  • Part Number: ETSA1609380UC-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 16V 150W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA1609380UC-P51-WP CUI
    ETSA1609380UC-P51-WP CUI
    ETSA1609380UC-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA1609380UC-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 16V 150W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"