ETSA180066UDC-P6RP CUI
  • Part Number: ETSA180066UDC-P6RP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA180066UDC-P6RP CUI
    ETSA180066UDC-P6RP CUI
    ETSA180066UDC-P6RP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA180066UDC-P6RP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F