ETSA190210UC-P6P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190210UC-P6P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190210UC-P6P-SZ CUI
    ETSA190210UC-P6P-SZ CUI
    ETSA190210UC-P6P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190210UC-P6P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE