ETSA190210UDC-P5RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190210UDC-P5RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190210UDC-P5RP-SZ CUI
    ETSA190210UDC-P5RP-SZ CUI
    ETSA190210UDC-P5RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190210UDC-P5RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK