ETSA190342UC-P5RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190342UC-P5RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190342UC-P5RP-SZ CUI
    ETSA190342UC-P5RP-SZ CUI
    ETSA190342UC-P5RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190342UC-P5RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V