ETSA190342UC-P6RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190342UC-P6RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190342UC-P6RP-SZ CUI
    ETSA190342UC-P6RP-SZ CUI
    ETSA190342UC-P6RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190342UC-P6RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by CUI
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK