ETSA190342UDC-P5RP-SZ CUI
  • Part Number: ETSA190342UDC-P5RP-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA190342UDC-P5RP-SZ CUI
    ETSA190342UDC-P5RP-SZ CUI
    ETSA190342UDC-P5RP-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA190342UDC-P5RP-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK