ETSA240270U-P5P-SZ CUI
  • Part Number: ETSA240270U-P5P-SZ
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • Available: 674
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETSA240270U-P5P-SZ CUI
    ETSA240270U-P5P-SZ CUI
    ETSA240270U-P5P-SZ is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA240270U-P5P-SZ is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM