ETSA480209U-P51-WP CUI
  • Part Number: ETSA480209U-P51-WP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W
  • Category: AC-DC Desktop Adapters
  • Status:
  • More about ETSA480209U-P51-WP CUI
    ETSA480209U-P51-WP CUI
    ETSA480209U-P51-WP is manufactured by CUI and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. ETSA480209U-P51-WP is described as AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"