NDM1-25-120 CUI
  • Part Number: NDM1-25-120
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM1-25-120 CUI
    NDM1-25-120 CUI
    NDM1-25-120 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM1-25-120 is described as DIG CONV DC/DC POL 0.6-2.5V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC