NDM2Z-12HS-V-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-12HS-V-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 12A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-12HS-V-001 CUI
    NDM2Z-12HS-V-001 CUI
    NDM2Z-12HS-V-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-12HS-V-001 is described as CONVERTER DC/DC 5V 12A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM