NDM2Z-25HS-P-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-25HS-P-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-25HS-P-001 CUI
    NDM2Z-25HS-P-001 CUI
    NDM2Z-25HS-P-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-25HS-P-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 25A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM