NDM2Z-50V-A-001 CUI
  • Part Number: NDM2Z-50V-A-001
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 50A OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about NDM2Z-50V-A-001 CUI
    NDM2Z-50V-A-001 CUI
    NDM2Z-50V-A-001 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. NDM2Z-50V-A-001 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 50A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB