PCN1-S24-D12-S CUI
  • Part Number: PCN1-S24-D12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S24-D12-S CUI
    PCN1-S24-D12-S CUI
    PCN1-S24-D12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S24-D12-S is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED