PCN1-S24-S15-S CUI
  • Part Number: PCN1-S24-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S24-S15-S CUI
    PCN1-S24-S15-S CUI
    PCN1-S24-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S24-S15-S is described as DC/DC CONVERTER 15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"