PCN1-S5-D12-M-TR CUI
  • Part Number: PCN1-S5-D12-M-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S5-D12-M-TR CUI
    PCN1-S5-D12-M-TR CUI
    PCN1-S5-D12-M-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S5-D12-M-TR is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM