PCN1-S5-S15-S CUI
  • Part Number: PCN1-S5-S15-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN1-S5-S15-S CUI
    PCN1-S5-S15-S CUI
    PCN1-S5-S15-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN1-S5-S15-S is described as DC/DC CONVERTER 15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V