PCN2-S12-S12-S CUI
  • Part Number: PCN2-S12-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PCN2-S12-S12-S CUI
    PCN2-S12-S12-S CUI
    PCN2-S12-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PCN2-S12-S12-S is described as DC/DC CONVERTER 12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP