PDM2-S12-S12-S CUI
  • Part Number: PDM2-S12-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 2W 12V 187MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM2-S12-S12-S CUI
    PDM2-S12-S12-S CUI
    PDM2-S12-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S12-S12-S is described as CONVERT DC/DC 2W 12V 187MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM