PDM2-S24-D12-D CUI
  • Part Number: PDM2-S24-D12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDM2-S24-D12-D CUI
    PDM2-S24-D12-D CUI
    PDM2-S24-D12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S24-D12-D is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM