PDM2-S24-S24-S CUI
  • Part Number: PDM2-S24-S24-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERT DC/DC 2W 24V 83MA OUT
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDM2-S24-S24-S CUI
    PDM2-S24-S24-S CUI
    PDM2-S24-S24-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDM2-S24-S24-S is described as CONVERT DC/DC 2W 24V 83MA OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE