PDQ10-Q24-D15-D CUI
  • Part Number: PDQ10-Q24-D15-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 10W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ10-Q24-D15-D CUI
    PDQ10-Q24-D15-D CUI
    PDQ10-Q24-D15-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ10-Q24-D15-D is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE