PDQ15-Q24-D12-D CUI
  • Part Number: PDQ15-Q24-D12-D
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-12V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ15-Q24-D12-D CUI
    PDQ15-Q24-D12-D CUI
    PDQ15-Q24-D12-D is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ15-Q24-D12-D is described as DC/DC CONVERTER +/-12V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB