PDQ2-D24-S12-S CUI
  • Part Number: PDQ2-D24-S12-S
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about PDQ2-D24-S12-S CUI
    PDQ2-D24-S12-S CUI
    PDQ2-D24-S12-S is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. PDQ2-D24-S12-S is described as DC/DC CONVERTER 12V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT